Aktuálně

MTB 2012

Pro fanoušky horského závodu Beskydtour připravujeme zcela novou podobu závodu, který se pojede v podzimním termínu na zcela nových trasách.

V obvyklém termínu v červenci se závod MTB Beskydtor neuskuteční.


MTB 2011 - ZRUŠEN !

Omlouváme se všem příznivcům MTB Beskyd tour, ale ze závažných důvodů letošní závod nemůžeme uspořádat. Týká se to jen letošního ročníku a jen MTB, silniční závod se koná beze změn. Na příští rok je v přípravách nová podoba Beskyd tour a to jak MTB, tak silničního.

Děkujeme za pochopení

Pořadatelé

P.S.

Již přihlášení závodníci obdrží zaplacené startovné zpět.


Definitivní podoba dojezdu do cíle. Cruiser, Chariot atp. friendly!

Pro všechny tratě !

Jak jsme už avizovali dříve, kvůli lesní kalamitě v oblasti Nořičí hory, letošní dojezd do cíle bude upraven a vypadne tak jízda po vrstevnicovém chodníčku, která se unaveným závodníkům leckdy stávala noční můrou. Trasa sjede dolů do Bystrého a pak po žluté značce vyjede k cíli (objížďka zde). Pozitivem je, že na 30 km trasu budou moci i rodiče s přívěsnými vozíky.


Uzávěrka soutěže
kdo s námi soutěžil o startovné, může se tady podívat, jak se mu vedlo(panorama). Jen pro upřesnění, masiv Ondřejníku a Skalky jsme na webu kvůli designu poněkud posunuli vlevo, ale jeho specifícký tvar Vám byl všem jasný. Největší problém byl Čertův mlýn, který se stal pohřebištěm nadějí na Beskyd zadarmo.
Cena pro absolutního vrchaře i sjezdaře

Kdo je nejlepší vrchař? Je to ten, který dojede na čele pelotonu, nebo ten který vyjede kopec nejrychleji? Většinou je to asi ten stejný člověk, ale pokud tomu tak letos nebude, má šanci na pěknou cenu i rychlík z prostředku balíku.

Letošní Beskyd tour bude měřit mladá progresivní firma Acuratic,  která umožňuje on line prezentaci sledování startovního pole a doma si budete moci po zadání svého čísla projíždět závod znova a znova a sledovat, jak vám soupeři ujížděli a kde jste to naopak nakopli. Díky tomuto systému měření bude úsek Pindula- Radhošť,  troufáme si říct nejdelší, nejdrsnější,nejvyšší stoupání při maratonu na sever od Alp a západ od Uralu, měřený... 

Kromě toho letos opět budeme měřit čas sjezdu Pustevny-cíl, pokud ovšem trasa nedozná kvůli odklízení několikanásobné kalamity změn.


Soutěž 20x startovné zdarma

Jak jste si jistě všimli, hlavička webu znázorňuje siluetu Beskyd. Zkuste si otestovat svou znalost Beskyd i všímavost a můžete jet beskyda zadarmo. Více zde.


Aktuální trasy

Dlouhá trasa - 77km - ZMĚNA TRASY ! dlouhá trasa bude zkrácena o část Veřovických vrchů, odpadne tak sjezd do Mořkova a následný obtížný výjezd (většinou s nepříjemným tlačením kola) do sedla Trojačky.

Střední trasa - 45km - trasa je nezměněna.

Krátká trasa - 30km - je ve srovnání s tratí 45km technicky jednoduchá, nebude se šplhat na Pustevny, jen udělá kolečko na úbočí hor a bude spěchat do cíle. Vyhne se tedy obávaným stoupáním i prudkým a kamenitým sjezdům. Tato trasa dává šanci i těm, kteří si na pověstnou obtížnost závodu netroufají, a přesto by atmosféru závodu chtěli zažít. Na tuto trasu je snížené startovné. 


Vytrvalým silničářům i tvrdým bikerům zdar !

 Hotel Duo jako partner Kelly's Beskyd tour 2010 si Vám dovoluje nabídnout jedinečnou možnost jak se kvalitně připravit na závody, užít si dovolenou a ještě ušetřit !

Ujedete potřebné kilometry na trase Beskyd tour a pak využijete wellness pro dokonalou regeneraci. Náš hotel se postará o Vaše partnery a děti, zatímco Vy budete polykat tréninkové kilometry.

AKCE: Pouze pro účastníky Beskyd tour 2010 celková masáž k pobytu ZDARMA!

Využijte také možností zkrácených pobytů v termínech od 27.6. -24.7.2010!

Sledujte naši novou sekci LAST MINUTE na úvodní stránce Hotel Duo a snadno zjistíte počet volných pokojů na následujících 14 dnů.

Nezmeškejte naše výhodné nabídky posledních volných pokojů a rezervujte si Vaši dovolenou nebo prázdniny co nejdříve!

Kontaktujte naši recepci: recepce@hotel-duo.cz, telefon 571 645 115, mobil 737 211 117 a dohodněte vše potřebné.

Prozkoumejte naši stránku facebook. Zapojte se do diskuze a napište nám, jak jste si užili váš pobyt, co vás potěšilo nebo na čem máme zapracovat. Sdílejte vaše fotky, videa, postřehy, rady a tipy.

Dejte vědět vašim známým, kde jste byli nebo kam se chystáte. Těšíme se na vaše názory.

Váš tým Hotelu Duo.

 


Termín letošního maratonu Kelly´s Beskyd tour: sobota 24.07.2010

Již je spuštěno přihlašování na maraton přes tento web - můžete se přihlašovat.


Videoreportáž z loňského ročníku - pozvánka na ročník 2010:

Přinášíme videoreportáž z loňského ročníku - video.