<< Zpět
Příjmení Jméno Trasa Město Tým Klub Zaplaceno
Dvořáková Barbora B|121 Karviná ANO
Kohan Kamil B|121 Bohumín ANO
Kolář Ivo B|121 Postřelmov ANO
Jermolajev Igor A|163 Praha 9, Prosek CK Vinohradské Šlapky CK Vinohradské Šlapky ANO
Polnar Stanislav A|163 Vítkov ANO
Válek Jirka A|163 Ostrava NE
Bollo Roman B|121 Ostrava YOGI YOGI NE
Felkl Martin B|121 Ostrava ANO
Kaminsky Stefan A|163 Dubnica nad Vahom NE
Znišťal Stanislav C|53 Kunčice pod Ondřejníkem ANO
Dokoupil Ladislav B|121 Ostrava 3 ANO
Jelínek Tomáš B|121 Bratislava-Lamač Procycling Team Bratislava ANO
Šenk Jaroslav A|163 Jablonec n/N ANO
Čejka Matěj C|53 Ostrava ANO
Žubor Ľubomír C|53 Martin ANO
Polačko Vladimír A|163 Bratislava ANO
Janda Marek A|163 Valasske Mezirici ANO
Prokeš Stanislav A|163 Lipník nad Bečvou ANO
Fučík Josef B|121 Dobrovice Rohozec Amulet team Rohozec Amulet team ANO
Kukla Stanislav A|163 Praha ANO
Hradecký Jaroslav B|121 Žiželice nad Cidlinou ANO
Lichota Jiří B|121 Ostrava NE
Kubín Zdeněk C|53 Brno Open Cycling Academy Open Cycling Academy ANO
Vavrečková Lenka B|121 Vratimov Baník Karviná ANO
Dohnal Martin A|163 Ostrava Zábřeh Baník Karviná ANO
Kyselý Denis B|121 Mořkov ANO
Rous Pavel C|53 Němčice ANO
Waleciak Piotr C|53 Albrechtice u Ceskeho Tesina Grupa Marat ANO
Johánek Viktor A|163 Praha 8 ANO
Vecera Petr C|53 Kroměříž ANO
Petřík Lubomír C|53 Popůvky ANO
Zatloukal Radim C|53 Napajedla ANO
Maděryč Martin B|121 Slavičín ANO
Holý Tomáš A|163 Jičín ANO
Ondruš Adam B|121 Ostrava ANO
Bezrouk Jiří A|163 Křtiny ANO
Domanský Libor A|163 Stará Ves ANO
Nemček Petr C|53 Ostrava ANO
Dolníček Marek A|163 Brno NE
Bartošová Lenka A|163 Praha 4 ANO
Stratil Martin B|121 Přibice ANO
Šaffo Ladislav B|121 Ružomberok NE
Dubitzký Pavel B|121 Netvořice ANO
Lang Jiří B|121 Most ANO
Smolka Václav B|121 Vřesina ANO
Baloun Štěpán A|163 Praha CK Vinohradské Šlapky CK Vinohradské Šlapky ANO
Baloun Tomas B|121 Praha 114 CK Vinohradské Šlapky Ck Vinohradske slapky ANO
Otawa Zdeněk C|53 Ostrava-Poruba Cobram team Cobram team ANO
Rezková Renáta C|53 Ostrava-Poruba Cobram team Cobram team ANO
Vejrostová Hana B|121 Lukovany ANO
Červený Lukáš B|121 Karviná Baník Karviná Baník Karviná ANO
Carbol Petr B|121 Karviná Baník Karviná Baník Karviná ANO
Holeš Michal A|163 Chrášťany ANO
Folvarčná Denisa B|121 F-M NE
Rinaglová Anna A|163 Ostopovice SportRaces Isaac Team SportRaces Isaac Team NE
Kacíř Martin B|121 Ostrava ANO
Ghost Sam A|163 Wolnzach NE
Horňák miloš C|53 Dubnica n.Váhom NE
Satke Tomáš A|163 Opava 9 - Komárov In-Life Cycling Team In-Life Cycling Team ANO
Hodúr Dušan A|163 Bratislava SportReportSK ANO
Čer Tomáš A|163 Opava ANO
Válek Jirka B|121 Ostrava 2 NE
Šnobl Jan B|121 Hačky ANO
Odstrčilík Tomáš A|163 Holešov Sokol Třebětice Sokol Třebětice NE
Mlynář Vlastik A|163 Vrbno pod Pradědem ACS DRAK Vrbno ACS DRAK Vrbno NE
Solowski Zdenek B|121 Bystrice NE
zdepa Pepa B|121 Kolín NE
Šicha Martin B|121 Brno Open Cycling Academy Open Cycling Academy NE
Dvořáček Martin A|163 Letovice Cycling BRNO Cycling BRNO NE
Krajčovič Milan B|121 Praha 5 AŠK Sportreport Pezinok NE
Chudý Jan A|163 Nýdek SK BAG BIKE NE
Wojtas Wojciech A|163 Bielsko-Biała PL NE
Kostka Daniel B|121 Dolný Lieskov NE
Klícha Martin B|121 Rychnov nad Kněžnou Rafkarna IDEA Cycling Team ANO
Gracik Vlastimil C|53 Oravská Jasenica Fordach team NE
Hnilička Lubomír A|163 Vysoke Myto ANO
Kučera Michal A|163 Havířov NE
Hradil Pavel B|121 Krmelín NE
Sedláček Luděk B|121 Karviná NE
Kulhánek Jan B|121 Kladruby nad Labem ANO
Vrzgula Václav B|121 Janovice Ski Bílá Ski Bílá ANO
Uher Michal C|53 Kolín ANO
Lesniak Rostislav A|163 Brno COS Brno ANO
Mikler Joachim B|121 Kisielów Vestis - Rokosz Team NE
Ovesný Pavel B|121 Valašské Klobouky ANO
Lučan Juraj B|121 Raková ANO
Tvarůžek Tom A|163 Šebrov - Kateřina ANO
Šelong David B|121 Bohumín ANO
Havrlant Jakub B|121 Dolní Lhota NE
Babiánek David B|121 Tovačov Cycloracing Team Cycloracing Team ANO
Ráb Pavel A|163 Česká Třebová ANO
Mencl Pavel B|121 Praha ANO
Havelka Pavel B|121 Žďár nad Sázavou SK Cyklo Chlubna SK Cyklo Chlubna NE
Kotas Václav B|121 Letovice ANO
Rohrer Jan A|163 FRYŠTÁK VELODÍLNA SLUŠOVICE VELODÍLNA SLUŠOVICE ANO
Nováček Pavel A|163 Sviadnov ANO
Hampl Pavel A|163 Praha CK Vinohradské Šlapky CK Vinohradské Šlapky NE
Kotyza Tomas B|121 Zbyslavice Moravskoslezský kraj ANO
Palova Kateřina B|121 Klimkovice Moravskoslezský kraj ANO
Mrakvia Zdeněk A|163 Třinec NE
Mrakvia Zdeněk B|121 Třinec NE
Bartoš Tomáš A|163 Praha ANO
Jablonski Marcin A|163 Chrzanow NE
Kučera Martin A|163 Olomouc ANO
Kubíček Michal A|163 Mnichovo Hradiště ANO
RUCKA RICHARD A|163 F-M JHCYCLING.ORG JUMP SPORT FRYDEK-MISTEK NE
Pěgřimek Milan B|121 Těrlicko-Horní NE
Brachaczek Amadeusz B|121 Kończyce Małe Vestis - Rokosz Team Vestis - Rokosz Team NE
Orlík Pavel B|121 Ostrava LightBIKE ANO
Janku Roman B|121 Horni Lidec NE
Klimes Michal A|163 Frýdek-Mistek Moravskoslezský kraj ANO
Jurek Peter B|121 Uherský Brod ANO
Grigier Petr A|163 Melč ANO
vinarsky vladimir A|163 brno ANO
Vrtěl Robert B|121 Zlín ANO
Urbanek Patrycjusz B|121 Wisła Jas-kółka Jas-kółka NE
Vašica Tomáš C|53 Brno NE
Rett Tom A|163 Ostrava NE
dolezal bretislav B|121 ostrava -poruba NE
Znišťal Martin C|53 Lískovec okr.FM NE
Bistrý Stanislav B|121 Uherský Brod NE
Vojtěch Jonáš A|163 Říčany LAWI Stars - GIANT LAWI Stars - GIANT NE
Hudeček Karel C|53 Opava NE
Slíž Fedor B|121 Žiar nad Hronom NE
Klemsa Miloš B|121 Bystřany Koloshop team Teplice ANO
Marszałek Piotr B|121 Marklowice Górne NE
Drozdz Tomasz A|163 Swietochlowice NE
VESELÝ Petr B|121 Třinec ANO
Mikler Ireneusz B|121 Kisielów NE
Filgas Jan A|163 Stará Ves nad Ondřejnicí ANO
Hradil Michal A|163 Zlín FORCE KCK Zlín FORCE KCK Zlín NE
Wojtas Wojciech A|163 Bielsko-Biała NE
Harabiš Radim A|163 Frenštát pod Radhoštěm SK-Valašského Království SK-Valašského Království ANO
Pechmann Miroslav A|163 Pardubice NE
Galuška Tomáš A|163 Ostrava Poruba FORCE KCK Zlín Force KCK Zlín NE
Vágner Gabriela C|53 Morávka ANO
Zezula Filip C|53 Brno ANO
jurč michal C|53 pustá polom NE
Janku Roman C|53 Horni Lidec ANO
Vendolský Petr B|121 Zlín 4 ANO
Háblová Alena B|121 Uherské Hradiště ANO
Sedláček Dan A|163 Olomouc Cyclorecing team Cyclorecing team NE
Penz Radek B|121 Holýšov ANO
Kahánek Filip B|121 Frenštát p.R. CK Continental Frenštát p.R. 1 ANO
Turski Michał A|163 Bolesław BIKE ATELIER TEAM BIKE ATELIER TEAM NE
Smejkal Tomáš B|121 Nové Veselí SK Cyklo Chlubna SK Cyklo Chlubna NE
Křižovičová Hana B|121 Nové Město na Moravě ANO
Křižovič Martin B|121 Nové Město na Moravě ANO
Sucharda Pavel A|163 Brno ANO
Hejl Jan B|121 Petrovice NE
Haltof Aleš A|163 Ostrava CK Continental Frenštát p. R. 1 Continental Frenštát p R. ANO
Otava Marek B|121 Vlčkovice v Podkrkonoší TJ Jiskra Jaroměř ANO
Flajsar Jiří B|121 Dubnany ANO
Pliszka Jakub A|163 Zalasewo NE
Katrňák Tomáš A|163 Brno COS Brno ANO
Čapek Petr B|121 krhová ANO
Václavík Lukáš B|121 Jilemnice Ski Bílá Lawi Stars - Giant ANO
Horák Marek B|121 Olomouc ANO
Chovanec David A|163 Zlín FORCE KCK Zlín FORCE KCK Zlín NE
Dofek Jiří A|163 Ořechov u Brna COS Brno COS Brno NE
Feldvabel David B|121 Staré Město u Uherského Hradiště ANO
Dmitriev Andrei A|163 Praha CK Vinohradské Šlapky CK Vinohradské Šlapky ANO
Young Martin A|163 Brno COS Brno COS Brno NE
Czyz Bartlomiej A|163 Krakov NE
Rehora Radoslav B|121 DolnéSrnie CK Valhalla CK Valhalla ANO
Svetláková Nikoleta C|53 DolnéSrnie CK Valhalla CK Valhalla ANO
Kratochvíl Tomáš B|121 Pardubice ANO
Průcha Bedřich A|163 Plzeň 4 SportRaces Isaac Team SportRaces Isaac team ANO
Hollá Kateřina A|163 Ostrava Poruba ANO
Padyšák Matúš B|121 Bratislava NE
Menich Michal C|53 Martin-Priekopa Top Sport Top Sport ANO
Toman Jiří B|121 Kopřivnice ANO
Otfinowski Grzegorz A|163 Jastrzębie-Zdrój Jas-Kółka Cycling Team NE
Sedláček Dan B|121 Olomouc Cycloracing Team Cyclorecing team NE
Dostál Vojtěch A|163 Majetín ANO
Kubala Patrik B|121 Martin Cyklisti Martin Cyklisti Martin NE
Heller Vlastimil A|163 Teplice KOLOSHOP TEAM ANO
Lenka Hellerová B|121 Teplice KOLOSHOP TEAM NE
Buksa Dominik A|163 Hradec nad Moravicí Vitalo future cycling ANO
Škoda Kristián A|163 Příbor CK Continental Frenštát p. R. 1 CK Continental Frenštát p. R. 1 ANO
Boháč Marcel B|121 Svitávka NE
Sejkora Josef B|121 Rychnov nad Kněžnou ANO
Kluger Karel C|53 Tisnov ANO
Vymazal Igor B|121 Přerov NE
Šimeček Radim B|121 Příbor Midar Příbor Midar Příbor NE
Mráz Honza A|163 Ostrava ANO
Martinák Tomáš B|121 Frenštát pod Radhoštěm ANO
Malík Michal A|163 Varnsdorf  LAWI Stars - GIANT  LAWI Stars - GIANT ANO
Záruba Martin B|121 Ždírec nad Doubravou CK MTB Maraton Hlinsko ANO
Křižovičová Iva B|121 Nové Město na Moravě ANO
Konrad Filip A|163 Újezd u Brna ANO
Müller Jakub B|121 Kuřim Fany Cycling Team Fany Cycling Team ANO
Koníček Jiří B|121 Ostrava Ski Bílá Ski Bílá NE
Křešťák Filip B|121 Brno NE
Šmíd Robert B|121 Brno Cycling BRNO NE
Janda Radim B|121 Ostrava-Poruba ANO
Lužný Filip B|121 Bystročice Kilpi Racing Team Kilpi Racing Team ANO
Lesaj Daniel B|121 Čachtice CK Valhalla CK Valhalla ANO
Kopačka Petr B|121 Havířov MAPETO CK Orlík Orlová NE
Míra Antonín B|121 Dětmarovice MAPETO CK Orlík Orlová NE
Tomášik Martin B|121 Karviná-Ráj MAPETO ANO
Buksa Jiří A|163 Hradec nad Moravicí ANO
Zavadil Luboš B|121 Vyškov ANO
Haas Robert A|163 Hrabyně SK Bagbike SK Bagbike NE
Uhlár Miroslav C|53 Vrbany NE
Strnadel Luděk B|121 Čeladná ANO
Marková Nikola B|121 Tichá NE
BARAN Petr B|121 Ostrava SK Bagbike SK Bagbike NE
Jachna Sylwester B|121 Chełmek NE
Konečný Lukáš B|121 Frýdlant n. O. Konečný SPORT s.r.o. NE
MAZUREK PATRYK B|121 KATOWICE BIKE ATELIER TEAM NE
Míra Antonín C|53 Dětmarovice NE
Konieczny Robert B|121 Trzebinia Libra Cycling Team Libra Cycling Team NE
Bužek Rostislav B|121 Frýdek Místek ANO
Belák Roman A|163 Veľké Zálužie Top SportTeam NE
Chmelík Jan B|121 Kameničky ANO
Faltus Michal B|121 Brno ANO
Jurečka Roman A|163 Příbor CK Continental Frenštát p. R. 1 CK Continental Frenštát pod Radhoštěm NE
Bednařík Josef B|121 Zlín ANO
Juraszek Marek B|121 Katowice, Polska NE
Koza Emil B|121 Jimramov ANO
Haklová Pavla A|163 Liberec ANO
Hubáček David B|121 Hlučín-Bobrovníky ANO
Zavadilík Roman B|121 Otrokovice NE
Stoniš Dušan A|163 Opava Špinavci Cyklosport H&F, Bikestyle.cz ANO
Holona Martin B|121 Ostrava Cobram team NE
Loukota Richard A|163 Vlčí Habřina ANO
Kantor Ondřej C|53 Ostrava ANO
Koza Jan C|53 Jimramov ANO
Stančík Martin A|163 Ostrava CK Continental Frenštát p. R. 1 CK Continental Frenštát p. R. 1 NE
Čunderlová Daniela B|121 Pňovice Mapei Merida Kaňkovský NE
Stenchlak Pavol C|53 Turzovka NE
Kundrát Ivan C|53 Kroměříž ANO
kuda martin B|121 svitavy NE
Sedlář Milan A|163 Zlín FORCE KCK Zlín FORCE KCK Zlín NE
Kollarczyková Monika B|121 Český Těšín ANO
Urbas Armand B|121 Bystřice ANO
Skotnica Josef B|121 Opava 1 SKP Opava SKP Opava NE
Foltýn Pavel B|121 Horní Suchá NE
Martinák Josef B|121 Trojanovice myonic ANO
Pfefferová Renáta C|53 Chotěbuz TJ Sokol Chotěbuz ANO
Heindrich Tomáš C|53 Chotěbuz TJ Sokol Chotěbuz ANO
Sapík Filip A|163 Brno Open Cycling Academy Open Cycling Academy ANO
Bičan Milan C|53 Brno RTS bike NE
Bičan Milan C|53 Brno RTS bike NE
Paruzel Dawid C|53 Radzionków NE
Konieczny Robert B|121 Trzebinia Libra Cycling Team NE
Chlubna Radek B|121 Ždár Nad Sázavou SK Cyklo Chlubna Sk Cyklo Chlubna NE
Švehla Antonín B|121 ENDEKA BASSTA Team ANO
Karásek Jiří A|163 BAŠKA Racing Olešná Racing Olešná ANO
Doležal Jiří B|121 Osek ANO
Březina Dominik C|53 Kadaň ANO
Kralik Dominik A|163 Strážný ANO
Fojt Milič A|163 Brno CYKLOSPORT CHROPYNĚ ANO
buchman miro A|163 piestany NE
sebo daniel A|163 piestany NE
Evinic Eduard A|163 Lubina NE
Vaňura Martin A|163 Rožnov pod Radhoštěm ANO
Odvárka Ivo B|121 Zlín FORCE KCK Zlín NE
JIŘIKOVSKÝ MARTIN B|121 BRNO TK OPEN TK OPEN ANO
Hajdík Karel B|121 Vsetín ANO
Galatík Roman A|163 Frenštát p. R. NE
Kanócz Martin C|53 Starý Jičín ANO
Kanócz Rastislav C|53 Starý Jičín ANO
Karola Martin A|163 Vratimov ANO
Čech Ladislav B|121 Mokrá-Horákov RSFK ANO
Ress Tomáš A|163 Brno Kc Brno Kc Brno ANO
Zdanowicz Marek B|121 Gliwice CK HOBBY Bohumín B NE
Kukla Piotr A|163 Bielsko-Biała PL Jas-Kółka Cycling Team NE
Dostalík Jan C|53 Ostrava ANO
Kaleta Jiří B|121 Dolní Lutyně ANO
Strnad Aleš A|163 Jablonec nad Nisou BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE ANO
Soušek Karel A|163 Nýrsko CK Vinohradské Šlapky CK Vinohradské Šlapky ANO
Fryc Bohdan B|121 Ostrava Kilpi Racing Team ANO
Šicha Martin A|163 Brno Open Cycling Academy Open Cycling Academy NE
Plaček Rudolf B|121 Zlín FORCE Vybitej blesk FORCE KCK ANO
Svozil Pavel B|121 Praha Hranice ANO
Szymański Marek B|121 Rybnik NE
Kocián Daniel B|121 Ostrava HUPNAKOLO.CZ NE
Kaspar Zdenek B|121 Lichnov Janys Extreme Racing ANO
Blaťák Petr B|121 Drahotuše Cyklosport Hranice NE
Walachová Marie C|53 Chotěbuz ANO
Hájek Zdeněk C|53 Chotěbuz ANO
Havlíček Miroslav B|121 Haňovice ANO
Sova Jan B|121 Bohumin ANO
Krchňák Pavel B|121 Žabeň ANO
Továrek Ondřej C|53 Ostrava NE
Kolařík Jaroslav B|121 Sehradice ANO
VLK JIRI B|121 Prerov ANO
Barteska Samuel B|121 Bruntál Cyklosport HF - Bikestyle NE
Vašíček Pavel B|121 Štěpánov Cyclorecing team Cycloracing Team NE
Seidl Daniel A|163 Piešťany Gavalieri Gavalieri NE
Sondor Jozef B|121 Rožnov pod RadhoŠtěm NE
Lukša David B|121 Fulnek Kilpi Racing Team Kilpi Racing team ANO
Lukša Vlastimil B|121 Fulnek NE
Landa David A|163 Liberec KCL Kooperativa-Svijany KCL Kooperativa-Svijany ANO
Sedláček Dan B|121 Olomouc Cycloracing Team Cycloracing Team NE
ORZADALA Patrik A|163 Horní Bludovice Cyklo tým Horní Bludovice Cyklo tým Horní Bludovice NE
Štícha David B|121 Zlín Force KCK Zlín NE
Krizkova Jaru B|121 Podsedice ANO
Kokeš Pavel A|163 Staříč FORCE KCK Zlín NE
Burian Matej B|121 Chocholná-Velčice CK Valhalla CK Valhalla NE
Miklovič Denis B|121 Pobedim CK Valhalla CK Valhalla NE
Čapla Jakub A|163 Havířov Kilpi Racing Team Kilpi Racing Team ANO
Filipčík Roman B|121 Sehradice ANO
Bieryt Zbyszek B|121 Pawłowice Jas-Kółka Cycling Team Jas-Kółka NE
Socha Robert C|53 Kopřivnice ANO
Neumann Michal B|121 Klimkovice Klimkovické mašin(k)y Sachasport ANO
Pecha Martin A|163 Hodslavice Kilpi Racing Team A BIKE CLUB ANO
motyka patrik B|121 ostrava Kilpi Racing Team ANO
Kuda Pavel A|163 Svitavy ANO
Pelc Ladislav B|121 Rožnov pod Radhoštěm FORCE KCK Zlín FORCE KCK Zlín NE
Kněžík Roman B|121 Havířov Podlesí NE
Chmura Petr A|163 Ostrava Forman Cinelli ANO
Mitrenga Petr A|163 Český Těšín TJ TŽ Třinec NE
Landa František A|163 Liberec KCL Kooperativa-Svijany KCL Kooperativa-Svijany ANO
Krupa Luboš C|53 Frýdlant nad Ostravici ANO
Suchánková Lenka C|53 Svitavy Bike club Svitavy NE
Vrzgula Jan A|163 Ostrava Ski Bílá AprèSki pro team NE
Pavlík Jiří B|121 Č.Těšín NE
Oborný Marek C|53 Nový Jičín Team Forman Cinelli Team Forman Cinelli NE
Morong Kryštof A|163 Nový Jičín Team Forman Cinelli Team Forman Cinelli NE
Štěpán Ferdinand B|121 Nový Jičín Team Forman Cinelli Team Forman Cinelli NE
Nikel Juraj A|163 Český Těšín ANO
Slezák Josef B|121 Nivnice FORCE KCK Zlín FORCE KCK Zlín NE
Kolář Theodor B|121 Ostrava - Poruba Cobram team Cobram team ANO
Kraval Tomáš A|163 Opava Špinavci ANO
Hegner Jan A|163 Drahelcice ANO
Bárta Miroslav B|121 Šenov u Ostravy NE
Kubík Pavol A|163 Bratislava NE
Kovács Jan B|121 Nový Jičín NE
Ryška Lumír B|121 Dolní Domaslavice NE
Barabáš Ivan B|121 Palkovice Ski Bílá ANO
Glogar Jaroslav A|163 Jeseník nad Odrou Cyklo tým Horní Bludovice NE
Kubala Martin A|163 Čeladná SK Bagbike SK Bagbike NE
Glomb Richard A|163 Orlová A BIKE CLUB OSTRAVA ANO
Mrnůštík Josef B|121 Hlinsko pod Hostýnem NE
Hrabovský Jakub B|121 Ivančice NE
Majtner Petr B|121 Český Těšín Tj tž Třinec Tj tž Třinec ANO
Štěpánek Daniel B|121 Nový Bor ANO
Reichelt Rudolf B|121 Nový Bor ANO
Vavrečka Lumír A|163 Sviadnov ANO
Zobaník Tomáš B|121 Přerov ANO
Kolomazník Miroslav A|163 Holešov OD Morava Holešov ANO
Mořkovský Aleš B|121 Frýdek-Místek ANO
Mazanec Jiří A|163 Černošice ANO
Křenek David B|121 Praha 2 ANO
Uvíra Václav A|163 Havířov CK Orlík Orlová NE
ORZADALA Patrik B|121 Havirov - město Cyklo tým Horní Bludovice Cyklo tým Horní Bludovice NE
Tkadlec Alois A|163 Holešov OD Morava Holešov ANO
Moravec Vladimír B|121 Praha 411 ANO
Marschnerová Viktoria C|53 Krásná Lípa TEAM CYKLOTRENER NE
Obdržálek Radek B|121 Frýdek - Místek ANO
Hałas Jarosław A|163 Pszczyna NE
Marschnerová Adriana C|53 Krásná Lípa TEAM CYKLOTRENER TEAM CYKLOTRENER NE
Szewieczek Robin C|53 Cesky Tesin ANO
Vyoral Lubomír B|121 Bohumín NE
Morong Kryštof B|121 Nový Jičín Team Forman Cinelli Team Forman Cinelli NE
Havlena Petr B|121 Velký Týnec/Čechovice In-Life Cycling Team In-Life Cycling Team ANO
Škandera Karel B|121 Havířov Cyklo tým Horní Bludovice NE
Sivák Branislav A|163 Banka Gavalieri Gavalieri NE
Jurtík Radovan B|121 Kurovice ANO
Brňák Jan B|121 Děčín TEAM CYKLOTRENER Team Cyklotrener NE
Staněk Lukáš A|163 Valašská Polanka NE
Hradil Jiří B|121 Zlín FORCE KCK Zlín FORCE KCK Zlín NE
Kadlecová Monika A|163 Lysá pod Makytou ANO
Kollert Michal B|121 praha Here To Win Here To Win NE
Kiełkowski Piotr A|163 Pszczyna NE
Klein Adam B|121 Jevíčko NE
Helcel Martin B|121 Ostrava 3 ANO
Rada Pavel B|121 Přerov Ck Pemap Přerov ANO
Ježdík Marek B|121 Nový Bor Team CykloTrener NE
Bednár Zdenko C|53 Jablonové NE
Niedermajer Václav B|121 Sviadnov NE
Fierla Jan B|121 Orlová CK Feso Petřvald CK Feso Petřvald NE
Cieslarová Marcela B|121 Albrechtice Cyklo Tým Horní Bludovice NE
Boszczyk David B|121 Třinec NE
Dluhý Martin A|163 Čeladná CK Continental Frenštát p. R. 1 NE
záruba pavel A|163 bílovec NE
Pobořil Ondřej B|121 Hodslavice NE
Váchová Petra B|121 Praha NE
Čadil Pavel A|163 Ostrava NE
Kosák Stanislav A|163 Liberec KCL Kooperativa Svijany KCL Kooperativa Svijany ANO
Novák Jakub A|163 Markvartovice Kilpi Racing Team Kilpi Racing Team ANO
Pavlíček Zbyněk B|121 Hvozdná ANO
Lajcha Marian B|121 Nový Jičín NE
Riedel Jaroslav B|121 Nový jičín NE
Švihálek Tomáš B|121 Praha 8 cyklotrenink.com NE
Novák Milan B|121 F - M NE
Jaroš Martin A|163 Bruzovice Racing Olešná FM NE
Kostka Daniel C|53 Dolný Lieskov NE
Daňhel Mojmír B|121 Krnov Loko Campagnolo Krnov NE
Bauman Robert B|121 Lány NE
Kutáč Jan B|121 Ostrava Ski Bílá Ski Bílá NE
Daněček Pavel B|121 Krnov NE
Šimková Barbora C|53 Čeladná Kilpi Racing Team ANO
Rupová Dominika C|53 Ostrava NE
Rupa Miroslav C|53 Ostrava NE
Wilhel Jaroslav B|121 Bohumín CK HOBBY Bohumín A CK HOBBY Bohumín NE
Mottl Bohumír B|121 Bohumín CK HOBBY Bohumín A CK HOBBY Bohumín NE
Jaroslav kocurek A|163 vsetin vsetin vsetin NE
Kutáčová Soňa C|53 Ostrava - Stará Bělá NE
Stolařík Tomáš B|121 Paskov SK Jiří Team NE
Míček Oldřich B|121 Drahotuše NE
Svrček Martin B|121 Kysucke Nové Mesto NE
Foltyn Evžen B|121 Karviná MAPETO NE
Ivánek Martin B|121 Frydlant n. Ost GŘF Emperors NE
Misina Andrzej B|121 Racibórz NE
Radek Patrik B|121 Hlavnice ON-OFF Team ON-OFF Team NE
Malejka Michał A|163 Mikołów Cyklo tým Horní Bludovice Cyklo Tým Horní Bludovice NE
Toman Vladislav B|121 Nový Jičín Cyklokramo Suchdol nad Odrou NE
Ivánek Jakub A|163 Frýdlant nad Ostravicí Ski Bílá Ski Bílá NE
Biel Szymon B|121 Żywiec NE
Małgorzata Mazurek C|53 Żywiec NE
Křižák Pavel B|121 Havířov-město NE
Širůčka Jaroslav A|163 Havířov Cyklo tým Horní Bludovice Cyklo tým Horní Bludovice NE
Šnajder Roman A|163 Frýdlant n/O Racing Olešná Racing Olešná NE
Šmejc Ondřej C|53 Praha NE
Řoutil Pavel C|53 Olomouc NE
Schichel Jakub A|163 Plesná NE
Chalupný Matěj C|53 Olomouc NE
Bednár Zdenko C|53 Jablonové NE
Bohatý Tomáš B|121 Frýdek-Místek SK Slezan SK Slezan NE
Bohatá Anna B|121 Frýdek-Místek ILLI-Bikes Cycling Team ILLI-Bikes Cycling Team NE
Průša Tomáš B|121 Brno NE
Dosedělová Šárka B|121 Kuřim NE
Kořenková Miriam A|163 Vsetín NE
Šebetovský Jan C|53 Brno NE
Příjmení
Trasa
Tým
Zaplaceno
Jméno
Město
Klub
Dvořáková
B|121

ANO
Barbora
Karviná
Kohan
B|121

ANO
Kamil
Bohumín
Kolář
B|121

ANO
Ivo
Postřelmov
Jermolajev
A|163
CK Vinohradské Šlapky
ANO
Igor
Praha 9, Prosek
CK Vinohradské Šlapky
Polnar
A|163

ANO
Stanislav
Vítkov
Válek
A|163

NE
Jirka
Ostrava
Bollo
B|121
YOGI
NE
Roman
Ostrava
YOGI
Felkl
B|121

ANO
Martin
Ostrava
Kaminsky
A|163

NE
Stefan
Dubnica nad Vahom
Znišťal
C|53

ANO
Stanislav
Kunčice pod Ondřejníkem
Dokoupil
B|121

ANO
Ladislav
Ostrava 3
Jelínek
B|121

ANO
Tomáš
Bratislava-Lamač
Procycling Team Bratislava
Šenk
A|163

ANO
Jaroslav
Jablonec n/N
Čejka
C|53

ANO
Matěj
Ostrava
Žubor
C|53

ANO
Ľubomír
Martin
Polačko
A|163

ANO
Vladimír
Bratislava
Janda
A|163

ANO
Marek
Valasske Mezirici
Prokeš
A|163

ANO
Stanislav
Lipník nad Bečvou
Fučík
B|121
Rohozec Amulet team
ANO
Josef
Dobrovice
Rohozec Amulet team
Kukla
A|163

ANO
Stanislav
Praha
Hradecký
B|121

ANO
Jaroslav
Žiželice nad Cidlinou
Lichota
B|121

NE
Jiří
Ostrava
Kubín
C|53
Open Cycling Academy
ANO
Zdeněk
Brno
Open Cycling Academy
Vavrečková
B|121

ANO
Lenka
Vratimov
Baník Karviná
Dohnal
A|163

ANO
Martin
Ostrava Zábřeh
Baník Karviná
Kyselý
B|121

ANO
Denis
Mořkov
Rous
C|53

ANO
Pavel
Němčice
Waleciak
C|53
Grupa Marat
ANO
Piotr
Albrechtice u Ceskeho Tesina
Johánek
A|163

ANO
Viktor
Praha 8
Vecera
C|53

ANO
Petr
Kroměříž
Petřík
C|53

ANO
Lubomír
Popůvky
Zatloukal
C|53

ANO
Radim
Napajedla
Maděryč
B|121

ANO
Martin
Slavičín
Holý
A|163

ANO
Tomáš
Jičín
Ondruš
B|121

ANO
Adam
Ostrava
Bezrouk
A|163

ANO
Jiří
Křtiny
Domanský
A|163

ANO
Libor
Stará Ves
Nemček
C|53

ANO
Petr
Ostrava
Dolníček
A|163

NE
Marek
Brno
Bartošová
A|163

ANO
Lenka
Praha 4
Stratil
B|121

ANO
Martin
Přibice
Šaffo
B|121

NE
Ladislav
Ružomberok
Dubitzký
B|121

ANO
Pavel
Netvořice
Lang
B|121

ANO
Jiří
Most
Smolka
B|121

ANO
Václav
Vřesina
Baloun
A|163
CK Vinohradské Šlapky
ANO
Štěpán
Praha
CK Vinohradské Šlapky
Baloun
B|121
CK Vinohradské Šlapky
ANO
Tomas
Praha 114
Ck Vinohradske slapky
Otawa
C|53
Cobram team
ANO
Zdeněk
Ostrava-Poruba
Cobram team
Rezková
C|53
Cobram team
ANO
Renáta
Ostrava-Poruba
Cobram team
Vejrostová
B|121

ANO
Hana
Lukovany
Červený
B|121
Baník Karviná
ANO
Lukáš
Karviná
Baník Karviná
Carbol
B|121
Baník Karviná
ANO
Petr
Karviná
Baník Karviná
Holeš
A|163

ANO
Michal
Chrášťany
Folvarčná
B|121

NE
Denisa
F-M
Rinaglová
A|163
SportRaces Isaac Team
NE
Anna
Ostopovice
SportRaces Isaac Team
Kacíř
B|121

ANO
Martin
Ostrava
Ghost
A|163

NE
Sam
Wolnzach
Horňák
C|53

NE
miloš
Dubnica n.Váhom
Satke
A|163
In-Life Cycling Team
ANO
Tomáš
Opava 9 - Komárov
In-Life Cycling Team
Hodúr
A|163

ANO
Dušan
Bratislava
SportReportSK
Čer
A|163

ANO
Tomáš
Opava
Válek
B|121

NE
Jirka
Ostrava 2
Šnobl
B|121

ANO
Jan
Hačky
Odstrčilík
A|163
Sokol Třebětice
NE
Tomáš
Holešov
Sokol Třebětice
Mlynář
A|163
ACS DRAK Vrbno
NE
Vlastik
Vrbno pod Pradědem
ACS DRAK Vrbno
Solowski
B|121

NE
Zdenek
Bystrice
zdepa
B|121

NE
Pepa
Kolín
Šicha
B|121
Open Cycling Academy
NE
Martin
Brno
Open Cycling Academy
Dvořáček
A|163
Cycling BRNO
NE
Martin
Letovice
Cycling BRNO
Krajčovič
B|121

NE
Milan
Praha 5
AŠK Sportreport Pezinok
Chudý
A|163

NE
Jan
Nýdek
SK BAG BIKE
Wojtas
A|163

NE
Wojciech
Bielsko-Biała PL
Kostka
B|121

NE
Daniel
Dolný Lieskov
Klícha
B|121

ANO
Martin
Rychnov nad Kněžnou
Rafkarna IDEA Cycling Team
Gracik
C|53
Fordach team
NE
Vlastimil
Oravská Jasenica
Hnilička
A|163

ANO
Lubomír
Vysoke Myto
Kučera
A|163

NE
Michal
Havířov
Hradil
B|121

NE
Pavel
Krmelín
Sedláček
B|121

NE
Luděk
Karviná
Kulhánek
B|121

ANO
Jan
Kladruby nad Labem
Vrzgula
B|121
Ski Bílá
ANO
Václav
Janovice
Ski Bílá
Uher
C|53

ANO
Michal
Kolín
Lesniak
A|163
COS Brno
ANO
Rostislav
Brno
Mikler
B|121

NE
Joachim
Kisielów
Vestis - Rokosz Team
Ovesný
B|121

ANO
Pavel
Valašské Klobouky
Lučan
B|121

ANO
Juraj
Raková
Tvarůžek
A|163

ANO
Tom
Šebrov - Kateřina
Šelong
B|121

ANO
David
Bohumín
Havrlant
B|121

NE
Jakub
Dolní Lhota
Babiánek
B|121
Cycloracing Team
ANO
David
Tovačov
Cycloracing Team
Ráb
A|163

ANO
Pavel
Česká Třebová
Mencl
B|121

ANO
Pavel
Praha
Havelka
B|121
SK Cyklo Chlubna
NE
Pavel
Žďár nad Sázavou
SK Cyklo Chlubna
Kotas
B|121

ANO
Václav
Letovice
Rohrer
A|163
VELODÍLNA SLUŠOVICE
ANO
Jan
FRYŠTÁK
VELODÍLNA SLUŠOVICE
Nováček
A|163

ANO
Pavel
Sviadnov
Hampl
A|163
CK Vinohradské Šlapky
NE
Pavel
Praha
CK Vinohradské Šlapky
Kotyza
B|121
Moravskoslezský kraj
ANO
Tomas
Zbyslavice
Palova
B|121
Moravskoslezský kraj
ANO
Kateřina
Klimkovice
Mrakvia
A|163

NE
Zdeněk
Třinec
Mrakvia
B|121

NE
Zdeněk
Třinec
Bartoš
A|163

ANO
Tomáš
Praha
Jablonski
A|163

NE
Marcin
Chrzanow
Kučera
A|163

ANO
Martin
Olomouc
Kubíček
A|163

ANO
Michal
Mnichovo Hradiště
RUCKA
A|163
JHCYCLING.ORG
NE
RICHARD
F-M
JUMP SPORT FRYDEK-MISTEK
Pěgřimek
B|121

NE
Milan
Těrlicko-Horní
Brachaczek
B|121
Vestis - Rokosz Team
NE
Amadeusz
Kończyce Małe
Vestis - Rokosz Team
Orlík
B|121

ANO
Pavel
Ostrava
LightBIKE
Janku
B|121

NE
Roman
Horni Lidec
Klimes
A|163
Moravskoslezský kraj
ANO
Michal
Frýdek-Mistek
Jurek
B|121

ANO
Peter
Uherský Brod
Grigier
A|163

ANO
Petr
Melč
vinarsky
A|163

ANO
vladimir
brno
Vrtěl
B|121

ANO
Robert
Zlín
Urbanek
B|121
Jas-kółka
NE
Patrycjusz
Wisła
Jas-kółka
Vašica
C|53

NE
Tomáš
Brno
Rett
A|163

NE
Tom
Ostrava
dolezal
B|121

NE
bretislav
ostrava -poruba
Znišťal
C|53

NE
Martin
Lískovec okr.FM
Bistrý
B|121

NE
Stanislav
Uherský Brod
Vojtěch
A|163
LAWI Stars - GIANT
NE
Jonáš
Říčany
LAWI Stars - GIANT
Hudeček
C|53

NE
Karel
Opava
Slíž
B|121

NE
Fedor
Žiar nad Hronom
Klemsa
B|121

ANO
Miloš
Bystřany
Koloshop team Teplice
Marszałek
B|121

NE
Piotr
Marklowice Górne
Drozdz
A|163

NE
Tomasz
Swietochlowice
VESELÝ
B|121

ANO
Petr
Třinec
Mikler
B|121

NE
Ireneusz
Kisielów
Filgas
A|163

ANO
Jan
Stará Ves nad Ondřejnicí
Hradil
A|163
FORCE KCK Zlín
NE
Michal
Zlín
FORCE KCK Zlín
Wojtas
A|163

NE
Wojciech
Bielsko-Biała
Harabiš
A|163
SK-Valašského Království
ANO
Radim
Frenštát pod Radhoštěm
SK-Valašského Království
Pechmann
A|163

NE
Miroslav
Pardubice
Galuška
A|163
FORCE KCK Zlín
NE
Tomáš
Ostrava Poruba
Force KCK Zlín
Vágner
C|53

ANO
Gabriela
Morávka
Zezula
C|53

ANO
Filip
Brno
jurč
C|53

NE
michal
pustá polom
Janku
C|53

ANO
Roman
Horni Lidec
Vendolský
B|121

ANO
Petr
Zlín 4
Háblová
B|121

ANO
Alena
Uherské Hradiště
Sedláček
A|163
Cyclorecing team
NE
Dan
Olomouc
Cyclorecing team
Penz
B|121

ANO
Radek
Holýšov
Kahánek
B|121

ANO
Filip
Frenštát p.R.
CK Continental Frenštát p.R. 1
Turski
A|163
BIKE ATELIER TEAM
NE
Michał
Bolesław
BIKE ATELIER TEAM
Smejkal
B|121
SK Cyklo Chlubna
NE
Tomáš
Nové Veselí
SK Cyklo Chlubna
Křižovičová
B|121

ANO
Hana
Nové Město na Moravě
Křižovič
B|121

ANO
Martin
Nové Město na Moravě
Sucharda
A|163

ANO
Pavel
Brno
Hejl
B|121

NE
Jan
Petrovice
Haltof
A|163
CK Continental Frenštát p. R. 1
ANO
Aleš
Ostrava
Continental Frenštát p R.
Otava
B|121

ANO
Marek
Vlčkovice v Podkrkonoší
TJ Jiskra Jaroměř
Flajsar
B|121

ANO
Jiří
Dubnany
Pliszka
A|163

NE
Jakub
Zalasewo
Katrňák
A|163
COS Brno
ANO
Tomáš
Brno
Čapek
B|121

ANO
Petr
krhová
Václavík
B|121
Ski Bílá
ANO
Lukáš
Jilemnice
Lawi Stars - Giant
Horák
B|121

ANO
Marek
Olomouc
Chovanec
A|163
FORCE KCK Zlín
NE
David
Zlín
FORCE KCK Zlín
Dofek
A|163
COS Brno
NE
Jiří
Ořechov u Brna
COS Brno
Feldvabel
B|121

ANO
David
Staré Město u Uherského Hradiště
Dmitriev
A|163
CK Vinohradské Šlapky
ANO
Andrei
Praha
CK Vinohradské Šlapky
Young
A|163
COS Brno
NE
Martin
Brno
COS Brno
Czyz
A|163

NE
Bartlomiej
Krakov
Rehora
B|121
CK Valhalla
ANO
Radoslav
DolnéSrnie
CK Valhalla
Svetláková
C|53
CK Valhalla
ANO
Nikoleta
DolnéSrnie
CK Valhalla
Kratochvíl
B|121

ANO
Tomáš
Pardubice
Průcha
A|163
SportRaces Isaac Team
ANO
Bedřich
Plzeň 4
SportRaces Isaac team
Hollá
A|163

ANO
Kateřina
Ostrava Poruba
Padyšák
B|121

NE
Matúš
Bratislava
Menich
C|53
Top Sport
ANO
Michal
Martin-Priekopa
Top Sport
Toman
B|121

ANO
Jiří
Kopřivnice
Otfinowski
A|163
Jas-Kółka Cycling Team
NE
Grzegorz
Jastrzębie-Zdrój
Sedláček
B|121
Cycloracing Team
NE
Dan
Olomouc
Cyclorecing team
Dostál
A|163

ANO
Vojtěch
Majetín
Kubala
B|121
Cyklisti Martin
NE
Patrik
Martin
Cyklisti Martin
Heller
A|163

ANO
Vlastimil
Teplice
KOLOSHOP TEAM
Lenka
B|121

NE
Hellerová
Teplice
KOLOSHOP TEAM
Buksa
A|163

ANO
Dominik
Hradec nad Moravicí
Vitalo future cycling
Škoda
A|163
CK Continental Frenštát p. R. 1
ANO
Kristián
Příbor
CK Continental Frenštát p. R. 1
Boháč
B|121

NE
Marcel
Svitávka
Sejkora
B|121

ANO
Josef
Rychnov nad Kněžnou
Kluger
C|53

ANO
Karel
Tisnov
Vymazal
B|121

NE
Igor
Přerov
Šimeček
B|121
Midar Příbor
NE
Radim
Příbor
Midar Příbor
Mráz
A|163

ANO
Honza
Ostrava
Martinák
B|121

ANO
Tomáš
Frenštát pod Radhoštěm
Malík
A|163
 LAWI Stars - GIANT
ANO
Michal
Varnsdorf
 LAWI Stars - GIANT
Záruba
B|121

ANO
Martin
Ždírec nad Doubravou
CK MTB Maraton Hlinsko
Křižovičová
B|121

ANO
Iva
Nové Město na Moravě
Konrad
A|163

ANO
Filip
Újezd u Brna
Müller
B|121
Fany Cycling Team
ANO
Jakub
Kuřim
Fany Cycling Team
Koníček
B|121
Ski Bílá
NE
Jiří
Ostrava
Ski Bílá
Křešťák
B|121

NE
Filip
Brno
Šmíd
B|121
Cycling BRNO
NE
Robert
Brno
Janda
B|121

ANO
Radim
Ostrava-Poruba
Lužný
B|121
Kilpi Racing Team
ANO
Filip
Bystročice
Kilpi Racing Team
Lesaj
B|121
CK Valhalla
ANO
Daniel
Čachtice
CK Valhalla
Kopačka
B|121
MAPETO
NE
Petr
Havířov
CK Orlík Orlová
Míra
B|121
MAPETO
NE
Antonín
Dětmarovice
CK Orlík Orlová
Tomášik
B|121
MAPETO
ANO
Martin
Karviná-Ráj
Buksa
A|163

ANO
Jiří
Hradec nad Moravicí
Zavadil
B|121

ANO
Luboš
Vyškov
Haas
A|163
SK Bagbike
NE
Robert
Hrabyně
SK Bagbike
Uhlár
C|53

NE
Miroslav
Vrbany
Strnadel
B|121

ANO
Luděk
Čeladná
Marková
B|121

NE
Nikola
Tichá
BARAN
B|121
SK Bagbike
NE
Petr
Ostrava
SK Bagbike
Jachna
B|121

NE
Sylwester
Chełmek
Konečný
B|121

NE
Lukáš
Frýdlant n. O.
Konečný SPORT s.r.o.
MAZUREK
B|121
BIKE ATELIER TEAM
NE
PATRYK
KATOWICE
Míra
C|53

NE
Antonín
Dětmarovice
Konieczny
B|121
Libra Cycling Team
NE
Robert
Trzebinia
Libra Cycling Team
Bužek
B|121

ANO
Rostislav
Frýdek Místek
Belák
A|163

NE
Roman
Veľké Zálužie
Top SportTeam
Chmelík
B|121

ANO
Jan
Kameničky
Faltus
B|121

ANO
Michal
Brno
Jurečka
A|163
CK Continental Frenštát p. R. 1
NE
Roman
Příbor
CK Continental Frenštát pod Radhoštěm
Bednařík
B|121

ANO
Josef
Zlín
Juraszek
B|121

NE
Marek
Katowice, Polska
Koza
B|121

ANO
Emil
Jimramov
Haklová
A|163

ANO
Pavla
Liberec
Hubáček
B|121

ANO
David
Hlučín-Bobrovníky
Zavadilík
B|121

NE
Roman
Otrokovice
Stoniš
A|163
Špinavci
ANO
Dušan
Opava
Cyklosport H&F, Bikestyle.cz
Holona
B|121
Cobram team
NE
Martin
Ostrava
Loukota
A|163

ANO
Richard
Vlčí Habřina
Kantor
C|53

ANO
Ondřej
Ostrava
Koza
C|53

ANO
Jan
Jimramov
Stančík
A|163
CK Continental Frenštát p. R. 1
NE
Martin
Ostrava
CK Continental Frenštát p. R. 1
Čunderlová
B|121
Mapei Merida Kaňkovský
NE
Daniela
Pňovice
Stenchlak
C|53

NE
Pavol
Turzovka
Kundrát
C|53

ANO
Ivan
Kroměříž
kuda
B|121

NE
martin
svitavy
Sedlář
A|163
FORCE KCK Zlín
NE
Milan
Zlín
FORCE KCK Zlín
Kollarczyková
B|121

ANO
Monika
Český Těšín
Urbas
B|121

ANO
Armand
Bystřice
Skotnica
B|121
SKP Opava
NE
Josef
Opava 1
SKP Opava
Foltýn
B|121

NE
Pavel
Horní Suchá
Martinák
B|121

ANO
Josef
Trojanovice
myonic
Pfefferová
C|53

ANO
Renáta
Chotěbuz
TJ Sokol Chotěbuz
Heindrich
C|53

ANO
Tomáš
Chotěbuz
TJ Sokol Chotěbuz
Sapík
A|163
Open Cycling Academy
ANO
Filip
Brno
Open Cycling Academy
Bičan
C|53
RTS bike
NE
Milan
Brno
Bičan
C|53
RTS bike
NE
Milan
Brno
Paruzel
C|53

NE
Dawid
Radzionków
Konieczny
B|121
Libra Cycling Team
NE
Robert
Trzebinia
Chlubna
B|121
SK Cyklo Chlubna
NE
Radek
Ždár Nad Sázavou
Sk Cyklo Chlubna
Švehla
B|121

ANO
Antonín
ENDEKA BASSTA Team
Karásek
A|163
Racing Olešná
ANO
Jiří
BAŠKA
Racing Olešná
Doležal
B|121

ANO
Jiří
Osek
Březina
C|53

ANO
Dominik
Kadaň
Kralik
A|163

ANO
Dominik
Strážný
Fojt
A|163

ANO
Milič
Brno
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
buchman
A|163

NE
miro
piestany
sebo
A|163

NE
daniel
piestany
Evinic
A|163

NE
Eduard
Lubina
Vaňura
A|163

ANO
Martin
Rožnov pod Radhoštěm
Odvárka
B|121

NE
Ivo
Zlín
FORCE KCK Zlín
JIŘIKOVSKÝ
B|121
TK OPEN
ANO
MARTIN
BRNO
TK OPEN
Hajdík
B|121

ANO
Karel
Vsetín
Galatík
A|163

NE
Roman
Frenštát p. R.
Kanócz
C|53

ANO
Martin
Starý Jičín
Kanócz
C|53

ANO
Rastislav
Starý Jičín
Karola
A|163

ANO
Martin
Vratimov
Čech
B|121
RSFK
ANO
Ladislav
Mokrá-Horákov
Ress
A|163
Kc Brno
ANO
Tomáš
Brno
Kc Brno
Zdanowicz
B|121

NE
Marek
Gliwice
CK HOBBY Bohumín B
Kukla
A|163
Jas-Kółka Cycling Team
NE
Piotr
Bielsko-Biała PL
Dostalík
C|53

ANO
Jan
Ostrava
Kaleta
B|121

ANO
Jiří
Dolní Lutyně
Strnad
A|163

ANO
Aleš
Jablonec nad Nisou
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE
Soušek
A|163
CK Vinohradské Šlapky
ANO
Karel
Nýrsko
CK Vinohradské Šlapky
Fryc
B|121
Kilpi Racing Team
ANO
Bohdan
Ostrava
Šicha
A|163
Open Cycling Academy
NE
Martin
Brno
Open Cycling Academy
Plaček
B|121
FORCE Vybitej blesk
ANO
Rudolf
Zlín
FORCE KCK
Svozil
B|121

ANO
Pavel
Praha
Hranice
Szymański
B|121

NE
Marek
Rybnik
Kocián
B|121

NE
Daniel
Ostrava
HUPNAKOLO.CZ
Kaspar
B|121
Janys Extreme Racing
ANO
Zdenek
Lichnov
Blaťák
B|121

NE
Petr
Drahotuše
Cyklosport Hranice
Walachová
C|53

ANO
Marie
Chotěbuz
Hájek
C|53

ANO
Zdeněk
Chotěbuz
Havlíček
B|121

ANO
Miroslav
Haňovice
Sova
B|121

ANO
Jan
Bohumin
Krchňák
B|121

ANO
Pavel
Žabeň
Továrek
C|53

NE
Ondřej
Ostrava
Kolařík
B|121

ANO
Jaroslav
Sehradice
VLK
B|121

ANO
JIRI
Prerov
Barteska
B|121

NE
Samuel
Bruntál
Cyklosport HF - Bikestyle
Vašíček
B|121
Cyclorecing team
NE
Pavel
Štěpánov
Cycloracing Team
Seidl
A|163
Gavalieri
NE
Daniel
Piešťany
Gavalieri
Sondor
B|121

NE
Jozef
Rožnov pod RadhoŠtěm
Lukša
B|121
Kilpi Racing Team
ANO
David
Fulnek
Kilpi Racing team
Lukša
B|121

NE
Vlastimil
Fulnek
Landa
A|163
KCL Kooperativa-Svijany
ANO
David
Liberec
KCL Kooperativa-Svijany
Sedláček
B|121
Cycloracing Team
NE
Dan
Olomouc
Cycloracing Team
ORZADALA
A|163
Cyklo tým Horní Bludovice
NE
Patrik
Horní Bludovice
Cyklo tým Horní Bludovice
Štícha
B|121

NE
David
Zlín
Force KCK Zlín
Krizkova
B|121

ANO
Jaru
Podsedice
Kokeš
A|163
FORCE KCK Zlín
NE
Pavel
Staříč
Burian
B|121
CK Valhalla
NE
Matej
Chocholná-Velčice
CK Valhalla
Miklovič
B|121
CK Valhalla
NE
Denis
Pobedim
CK Valhalla
Čapla
A|163
Kilpi Racing Team
ANO
Jakub
Havířov
Kilpi Racing Team
Filipčík
B|121

ANO
Roman
Sehradice
Bieryt
B|121
Jas-Kółka Cycling Team
NE
Zbyszek
Pawłowice
Jas-Kółka
Socha
C|53

ANO
Robert
Kopřivnice
Neumann
B|121
Klimkovické mašin(k)y
ANO
Michal
Klimkovice
Sachasport
Pecha
A|163
Kilpi Racing Team
ANO
Martin
Hodslavice
A BIKE CLUB
motyka
B|121
Kilpi Racing Team
ANO
patrik
ostrava
Kuda
A|163

ANO
Pavel
Svitavy
Pelc
B|121
FORCE KCK Zlín
NE
Ladislav
Rožnov pod Radhoštěm
FORCE KCK Zlín
Kněžík
B|121

NE
Roman
Havířov Podlesí
Chmura
A|163
Forman Cinelli
ANO
Petr
Ostrava
Mitrenga
A|163

NE
Petr
Český Těšín
TJ TŽ Třinec
Landa
A|163
KCL Kooperativa-Svijany
ANO
František
Liberec
KCL Kooperativa-Svijany
Krupa
C|53

ANO
Luboš
Frýdlant nad Ostravici
Suchánková
C|53

NE
Lenka
Svitavy
Bike club Svitavy
Vrzgula
A|163
Ski Bílá
NE
Jan
Ostrava
AprèSki pro team
Pavlík
B|121

NE
Jiří
Č.Těšín
Oborný
C|53
Team Forman Cinelli
NE
Marek
Nový Jičín
Team Forman Cinelli
Morong
A|163
Team Forman Cinelli
NE
Kryštof
Nový Jičín
Team Forman Cinelli
Štěpán
B|121
Team Forman Cinelli
NE
Ferdinand
Nový Jičín
Team Forman Cinelli
Nikel
A|163

ANO
Juraj
Český Těšín
Slezák
B|121
FORCE KCK Zlín
NE
Josef
Nivnice
FORCE KCK Zlín
Kolář
B|121
Cobram team
ANO
Theodor
Ostrava - Poruba
Cobram team
Kraval
A|163
Špinavci
ANO
Tomáš
Opava
Hegner
A|163

ANO
Jan
Drahelcice
Bárta
B|121

NE
Miroslav
Šenov u Ostravy
Kubík
A|163

NE
Pavol
Bratislava
Kovács
B|121

NE
Jan
Nový Jičín
Ryška
B|121

NE
Lumír
Dolní Domaslavice
Barabáš
B|121
Ski Bílá
ANO
Ivan
Palkovice
Glogar
A|163

NE
Jaroslav
Jeseník nad Odrou
Cyklo tým Horní Bludovice
Kubala
A|163
SK Bagbike
NE
Martin
Čeladná
SK Bagbike
Glomb
A|163
A BIKE CLUB OSTRAVA
ANO
Richard
Orlová
Mrnůštík
B|121

NE
Josef
Hlinsko pod Hostýnem
Hrabovský
B|121

NE
Jakub
Ivančice
Majtner
B|121
Tj tž Třinec
ANO
Petr
Český Těšín
Tj tž Třinec
Štěpánek
B|121

ANO
Daniel
Nový Bor
Reichelt
B|121

ANO
Rudolf
Nový Bor
Vavrečka
A|163

ANO
Lumír
Sviadnov
Zobaník
B|121

ANO
Tomáš
Přerov
Kolomazník
A|163
OD Morava Holešov
ANO
Miroslav
Holešov
Mořkovský
B|121

ANO
Aleš
Frýdek-Místek
Mazanec
A|163

ANO
Jiří
Černošice
Křenek
B|121

ANO
David
Praha 2
Uvíra
A|163

NE
Václav
Havířov
CK Orlík Orlová
ORZADALA
B|121
Cyklo tým Horní Bludovice
NE
Patrik
Havirov - město
Cyklo tým Horní Bludovice
Tkadlec
A|163
OD Morava Holešov
ANO
Alois
Holešov
Moravec
B|121

ANO
Vladimír
Praha 411
Marschnerová
C|53
TEAM CYKLOTRENER
NE
Viktoria
Krásná Lípa
Obdržálek
B|121

ANO
Radek
Frýdek - Místek
Hałas
A|163

NE
Jarosław
Pszczyna
Marschnerová
C|53
TEAM CYKLOTRENER
NE
Adriana
Krásná Lípa
TEAM CYKLOTRENER
Szewieczek
C|53

ANO
Robin
Cesky Tesin
Vyoral
B|121

NE
Lubomír
Bohumín
Morong
B|121
Team Forman Cinelli
NE
Kryštof
Nový Jičín
Team Forman Cinelli
Havlena
B|121
In-Life Cycling Team
ANO
Petr
Velký Týnec/Čechovice
In-Life Cycling Team
Škandera
B|121
Cyklo tým Horní Bludovice
NE
Karel
Havířov
Sivák
A|163
Gavalieri
NE
Branislav
Banka
Gavalieri
Jurtík
B|121

ANO
Radovan
Kurovice
Brňák
B|121
TEAM CYKLOTRENER
NE
Jan
Děčín
Team Cyklotrener
Staněk
A|163

NE
Lukáš
Valašská Polanka
Hradil
B|121
FORCE KCK Zlín
NE
Jiří
Zlín
FORCE KCK Zlín
Kadlecová
A|163

ANO
Monika
Lysá pod Makytou
Kollert
B|121
Here To Win
NE
Michal
praha
Here To Win
Kiełkowski
A|163

NE
Piotr
Pszczyna
Klein
B|121

NE
Adam
Jevíčko
Helcel
B|121

ANO
Martin
Ostrava 3
Rada
B|121

ANO
Pavel
Přerov
Ck Pemap Přerov
Ježdík
B|121

NE
Marek
Nový Bor
Team CykloTrener
Bednár
C|53

NE
Zdenko
Jablonové
Niedermajer
B|121

NE
Václav
Sviadnov
Fierla
B|121
CK Feso Petřvald
NE
Jan
Orlová
CK Feso Petřvald
Cieslarová
B|121

NE
Marcela
Albrechtice
Cyklo Tým Horní Bludovice
Boszczyk
B|121

NE
David
Třinec
Dluhý
A|163
CK Continental Frenštát p. R. 1
NE
Martin
Čeladná
záruba
A|163

NE
pavel
bílovec
Pobořil
B|121

NE
Ondřej
Hodslavice
Váchová
B|121

NE
Petra
Praha
Čadil
A|163

NE
Pavel
Ostrava
Kosák
A|163
KCL Kooperativa Svijany
ANO
Stanislav
Liberec
KCL Kooperativa Svijany
Novák
A|163
Kilpi Racing Team
ANO
Jakub
Markvartovice
Kilpi Racing Team
Pavlíček
B|121

ANO
Zbyněk
Hvozdná
Lajcha
B|121

NE
Marian
Nový Jičín
Riedel
B|121

NE
Jaroslav
Nový jičín
Švihálek
B|121

NE
Tomáš
Praha 8
cyklotrenink.com
Novák
B|121

NE
Milan
F - M
Jaroš
A|163

NE
Martin
Bruzovice
Racing Olešná FM
Kostka
C|53

NE
Daniel
Dolný Lieskov
Daňhel
B|121

NE
Mojmír
Krnov
Loko Campagnolo Krnov
Bauman
B|121

NE
Robert
Lány
Kutáč
B|121
Ski Bílá
NE
Jan
Ostrava
Ski Bílá
Daněček
B|121

NE
Pavel
Krnov
Šimková
C|53
Kilpi Racing Team
ANO
Barbora
Čeladná
Rupová
C|53

NE
Dominika
Ostrava
Rupa
C|53

NE
Miroslav
Ostrava
Wilhel
B|121
CK HOBBY Bohumín A
NE
Jaroslav
Bohumín
CK HOBBY Bohumín
Mottl
B|121
CK HOBBY Bohumín A
NE
Bohumír
Bohumín
CK HOBBY Bohumín
Jaroslav
A|163
vsetin
NE
kocurek
vsetin
vsetin
Kutáčová
C|53

NE
Soňa
Ostrava - Stará Bělá
Stolařík
B|121

NE
Tomáš
Paskov
SK Jiří Team
Míček
B|121

NE
Oldřich
Drahotuše
Svrček
B|121

NE
Martin
Kysucke Nové Mesto
Foltyn
B|121
MAPETO
NE
Evžen
Karviná
Ivánek
B|121

NE
Martin
Frydlant n. Ost
GŘF Emperors
Misina
B|121

NE
Andrzej
Racibórz
Radek
B|121
ON-OFF Team
NE
Patrik
Hlavnice
ON-OFF Team
Malejka
A|163
Cyklo tým Horní Bludovice
NE
Michał
Mikołów
Cyklo Tým Horní Bludovice
Toman
B|121

NE
Vladislav
Nový Jičín
Cyklokramo Suchdol nad Odrou
Ivánek
A|163
Ski Bílá
NE
Jakub
Frýdlant nad Ostravicí
Ski Bílá
Biel
B|121

NE
Szymon
Żywiec
Małgorzata
C|53

NE
Mazurek
Żywiec
Křižák
B|121

NE
Pavel
Havířov-město
Širůčka
A|163
Cyklo tým Horní Bludovice
NE
Jaroslav
Havířov
Cyklo tým Horní Bludovice
Šnajder
A|163
Racing Olešná
NE
Roman
Frýdlant n/O
Racing Olešná
Šmejc
C|53

NE
Ondřej
Praha
Řoutil
C|53

NE
Pavel
Olomouc
Schichel
A|163

NE
Jakub
Plesná
Chalupný
C|53

NE
Matěj
Olomouc
Bednár
C|53

NE
Zdenko
Jablonové
Bohatý
B|121
SK Slezan
NE
Tomáš
Frýdek-Místek
SK Slezan
Bohatá
B|121
ILLI-Bikes Cycling Team
NE
Anna
Frýdek-Místek
ILLI-Bikes Cycling Team
Průša
B|121

NE
Tomáš
Brno
Dosedělová
B|121

NE
Šárka
Kuřim
Kořenková
A|163

NE
Miriam
Vsetín
Šebetovský
C|53

NE
Jan
Brno
<< Zpět
Partneři
partner_1
partner_2
partner_3
partner_4
partner_5
partner_6
partner_7
partner_8
partner_9
partner_10
partner_11
partner_12
partner_13
partner_14
partner_15
partner_16
partner_17
partner_18
partner_19
partner_20
Pořadatel: KOLEČKO o.s., 26.dubna 208, 725 27 Ostrava
Kontakt : beskydtour@atlas.cz, 603 251 905